KONST / Litografier / Färglitografi 16229064
nr 1622 9064
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Höjd: C upplaga med dedikation. Signerad. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:28:23
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg